Imię i nazwisko
Adres e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Umów się na spotkanie

Przyjmujemy dzieci przez cały rok w miarę wolnych miejsc.

Proces rekrutacji nastawiony jest na odnalezienie wspólnego mianownika dla Dziecka, jego rodziny i szkoły. Biorą w nim udział oboje rodzice (lub opiekunowie prawni), którzy zdobywają informacje na temat szkoły oraz pedagogiki Montessori, podczas gdy my zdobywamy wiedzę o dziecku i jego rodzinie.

 

Proces rekrutacji składa się z następujących elementów:

  1. Uczestnictwo obojga rodziców w spotkaniu informacyjnym, podczas którego przedstawiamy krótką prezentację, zawierającą wprowadzenie do pedagogiki i materiałów Montessori oraz oprowadzamy rodziców po placówce.
  2. Obserwacja zajęć Montessori przeprowadzana przez oboje rodziców, trwająca około 30-40 minut, po której następuje spotkanie podsumowujące.
  3. Udział rodziców w obowiązkowych warsztatach Montessori.
  4. Okres adaptacyjny w placówce (zazwyczaj 1 tydzień), podczas którego zarówno rodzice, jak i nauczyciele mają możliwość zobaczyć czy dziecko odnajduje się w środowisku Montessori.

 

W naszych grupach dążymy do zachowania równowagi w zakresie grup wiekowych i płci. Pragniemy również zachować jak najwyższy wskaźnik dzieci, które przebywają w środowisku edukacyjnym Montessori od rekomendowanego wieku lat trzech.

 

Zarówno na spotkanie informacyjne jak i obserwację przychodzimy bez dzieci. Prosimy o wcześniejsze potwierdzenie obecności.

Proces rekrutacji

+ 48 608 200 247

montessori.school.kielce@gmail.com

@ ReED Montessori School

Adres

Godziny pracy